eISSN 2459-0177
Online Makale Gönderimi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
 
 

Sn. Yazar,

Giriş yapmak için size ait kullanıcı adı ve şifrenizi yukarıdaki ilgili kutucuklara yazıp, Yazar Girişi düğmesini tıklayınız. Size ait şifre ve kullanıcı adınız yoksa önce “Yeni Kayıt” düğmesini tıklayarak hesap oluşturunuz, daha sonra makalenizi gönderiniz.

Lütfen makalenizi iki ayrı Word dosyası şeklinde gönderiniz: Birinci Word dosyası (doc veya docx) Ana Metin olarak makalenizin Türkçe ve İngilizce başlıkları, Türkçe ve İngilizce özetler, Giriş, Gereç ve Yöntem, Bulgular, tartışma ve kaynaklar, ile tablo başlıkları ve Tablolar ve Şekil/Figür alt yazıları (Yazı İngilizce yazılmışsa Introduction, Materials and methods, Results, Discussion, References, Tables ve Figure Legends bölümleri) içermeli; ikinci dosya ise “Başlık sayfası” olarak Makale başlıkları her iki dilde, yazar adları (yazarlık sırası ile), yazarların çalıştıkları kurumlar, Çıkar çatışması ifadesi, Yazışma yapılacak kişi, Yazışma adresi, telefon, faks ve eposta adreslerini içermelidir. Resim, fotoğraf ve renkli grafikleri, her biri için ayrı ayrı adlandırılmış JPG (JPEG) dosyaları halinde sisteme yükleyiniz. Resim ve figürleri asla Word dosyasına gömülü olarak ana metin dosyası ile birlikte göndermeyiniz, çünkü bu durum gerek gönderimde gerekse baskıda önemli sıkıntılar oluşturmaktadır.

Tabloları ve Excel ya da SPSS gibi bir istatistik programında yaptığınız grafikleri Makale dosyasında Kaynaklardan sonrasına ekleyerek gönderiniz. Ayrıca Resim ve figürlere ait alt yazıları da Ana makale Dosyasında Tablolardan sonrasına ekleyiniz. Resimler için ise her resim için ayrı bir JPG dosyası olarak numaralandırarak sisteme yükleyiniz.

Özetle; Eğer makaleyi sisteme yüklerken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen editor@ajmed.org mail adresine bir mesajla bildiriniz.

Teşekkür ederiz.

AJMED Editörlük Bürosu